Twitter Lite

Každý den miliony lidí na celém světě používají Twitter, aby věděly, co se právě děje. Existuje však několik překážek při používání služby Twitter, včetně pomalých mobilních sítí, drahých datových plánů nebo nedostatek místa v mobilních zařízeních. Přestože přijetí smartphonu do konce roku 2016 vzrostlo na 3,8 miliardy, podle GSMA je stále ještě 45% mobilních připojení na pomalejších 2G sítích.

Nový Twitter Lite šetří data, rychle se spouští na pomalejších zařízeních, funguje tam kde je špatný signál  a na vašem zařízení zabere méně než 1 MB prostoru. Twitter Lite poskytuje klíčové funkce Twitteru – časovou osu, Tweety, přímé zprávy (direct messages), trendy, profily, nahrávání médií, notifikace atd.

Novinkou je i režim nízké spotřeby dat, který dále snižuje množství přenesených mobilních dat. V tomto režimu uvidíte nejdříve náhled obrázků a videozáznamů. Sami se rozhodnete které chcete plně načíst. To může snížit spotřebu dat až o 70%, čímž je pro vás cenově výhodnější používat službu Twitter v oblastech, kde jsou mobilní data drahá.

Twitter Lite má další funkce v prohlížeči Google Chrome a dalších moderních prohlížečích, které se vyskytují v zařízeních Android. Nyní můžete obdržet širokou škálu push notifikací, takže budete upozorněni na to, co se děje na Twitteru po celý den. Twitter Lite nabízí také podporu módu offline, takže při dočasném ztrátě připojení Twitter Lite bude dále fungovat.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *