3 tipy na zvýšení návštěvností stránek přes jiné weby

Přilákat návštěvníky na vaše stránky nemusí být snadný úkol. Na začátku se nemůžete spolehnout na vyhledávače, které k vašemu novému webu přistupují spíše s nedůvěrou. Sdílení na sociálních sítích zase nejde bez návštěvníků. Takže se to zdá být začarovaný kruh. Naštěstí existují weby, které vám pomohou s propagací a ještě budou rádi.

Linkuj.cz

Linkuj.cz je česká služba, která slouží pro sdílení zajímavých informací na internetu. Po přidání odkazu má komunita možnost přidávat vašemu odkazu body. Čím více jich získá, tím více lidí jej uvidí. Pokud se dostanete na hlavní stránku můžete se těšit na několik set návštěvníků, kteří k vám přes linkuj.cz dorazí. Pokud se tam nedostanete nebojte se, i tak vám to přinese pár nových lidí, kteří se možná stanou pravidelnými čtenáři. Jak je zaujmete už je jen na vás.

Velkou výhodou služby jako linkuj.cz je i rychlejší indexace obsahu vyhledávači. Pokud máte problém s tím, že roboti na vaše stránky chodí jednou za čas toto vám pomůže.

linkuj-czVybrali.sme.sk

Vybrali.sme.sk je slovenský web, kam však můžete bez problémů přidávat i české články, zaštítěný deníkem sme.sk. Funguje obdobně jako linkuj.cz, jen má větší návštěvnost. Opět o vašem odkazu bude hlasovat komunita uživatelů. Jestliže se vám podaří dostat na hlavní stránku a chvíli se tam udržet, počet návštěvníků může přesáhnout i tisícovku, což už je znát. Ovšem není to vůbec jednoduché.

Jako ochranu proti automatickému vkládání používá vybrali.sme.sk jednoduchý test ze slovenské gramaticky, který může trochu potrápit našince. Časem si na to však zvyknete a váš prohlížeč si uloží správné odpovědí.

vybrali-sme-sk

Odkazy.seznam.cz

Katalog odkazy.seznam.cz je nejen dobrým občasným zdrojem návštěvnosti pro váš nekomerční web, ale také zvyšuje váhu vašeho webu ve vyhledávači Seznam, což oceníte teprve časem. V závislosti na zaměření stránek takto získáte sice jen pár desítek návštěv za rok, ale vzhledem k investovanému času, se to prostě vyplatí.

Než se pokusíte o registraci je nutné si uvědomit, že musíte být web dokončení a musí mít nějaký obsah. Všechny nově přidané weby jsou totiž ručně kontrolované zaměstnanci Seznam, kteří musí posoudit zdali se do jejich katalogu opravdu hodí.

odkazy-seznam-cz

 

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *